Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Lietuvos karo akademija studijas pristatė aukštųjų mokyklų mugėje

Lietuvos karo akademija studijas pristatė aukštųjų mokyklų mugėje

2017 01 19

Sausio 18 d. Kaune vyko mokslo sklaidos renginys „Aukštųjų mokyklų mugė 2017“, kuriame 37 Lietuvos aukštosios mokyklos moksleiviams pristatė savo studijų programas ir naujoves, kitais mokslo metais laukiančias būsimų studentų. Nemažai dėmesio mugėje sulaukė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos stendas. Gausus lankytojų būrys domėjosi, kokiomis sąlygomis Akademijoje įgyjamas aukštasis išsilavinimas ir kokios yra ateities perspektyvos po studijų Lietuvos kariuomenėje.
 
Savo techniką mugėje demonstravo ir tarnybą kariuomenėje pristatė LK Specialiųjų operacijų pajėgų kariai bei Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba, kviečiantys jaunuolius rinktis studijas Lietuvos karo akademijoje.
 
Karininkai lankytojams pasakojo apie jau įgytą patirtį šioje universitetinėje aukštojoje mokykloje, iš arčiau supažindino su karininko profesija. Žinių apie studijas Akademijoje suteikė ir čia studijuojantys kariūnai, kurie pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio Akademijos gyvenimo.
 
Lankytojams buvo pristatytos socialinių mokslų srities bakalauro studijų programos, kurias jaunuoliai galės rinktis 2017–2018 mokslo metais stodami į Karo akademiją: Tarptautinių santykių, Moderniųjų gynybos technologijų vadybos ir Nacionalinio saugumo ir gynybos. Planuojama, kad asmenys, priimti į Akademiją studijuoti Moderniųjų gynybos technologijų vadybą ir pareiškę norą tapti Karinių oro pajėgų (KOP) ar Karinių jūrų pajėgų (KJP) karininkais, bus siunčiami studijuoti į kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas – VGTU Antano Gustaičio aviacijos institutą (KOP studijos) ar Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą (KJP studijos).
 
Vasario 2–4 dienomis Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ (Vilniuje) vyks tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“, kurioje taip pat dalyvaus Lietuvos karo akademija ir parodos lankytojams pristatys naujausią informaciją apie studijas šioje aukštojoje mokykloje.
 
K. Dijoko buotr.