Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Karo akademijos kariūnai Kovo 11-ąją kviečia pasitikti dainomis prie degančio laužo

Karo akademijos kariūnai Kovo 11-ąją kviečia pasitikti dainomis prie degančio laužo

2018 03 10

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10 d. 22.00 val., Lietuvos karo akademijos Kariūnų taryba organizuoja dainų ir prisiminimų vakarą „Kovo 11-osios laužai“. Kalnų parke, ant istorinio Stalo kalno, degindami laužus kariūnai siekia įsimintinai ir įdomiai paminėti vieną reikšmingiausių valstybės švenčių.
 
„Visus raginame draugiškai ir vieningai švęsti svarbias mūsų valstybės sukaktis, minėti atmintinas dienas, – sako kariūnai. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kviečiame sutikti istorinėje mūsų šalies vietoje, ant Stalo kalno, su dainomis, dalijantis prisiminimais ir karšta arbata, paminėti šią Lietuvai svarbią datą. Jauki aplinka kiekvienam iš mūsų padės pasijusti ne tik svečiu, bet ir dalyviu.“
 
Jau devintą kartą organizuojamas renginys kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lietuvos jaunimo, neabejingo Tėvynės istorijai, nūdienai ir ateičiai. Kasmet susirinkusiuosius nustebina pramogų ir pasirodymų gausa. Šiemet bus uždegti laužai, kariai ir kariūnai savo jėgas išbandys traukdami virvę, bus šokamas tradicinis karo šokis, savo patriotinėmis dainomis džiugins kariūnų grupė „Vytis“ ir kiti atlikėjai.
 
Mušant dvyliktai bus giedamas Lietuvos valstybės himnas, kariai atnaujins savo priesaiką Tėvynei. Susirinkusieji tylos minute pagerbs žuvusiuosius už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.
 
Karo akademijos kariūnai kviečia dalyvauti dainų ir prisiminimų vakare „Kovo 11-osios laužai“!
 
Į Stalo kalną galima užkopti iš T. Kosciuškos gatvės pusės, iš čia patenkama į estradą, taip pat tiesiai iš Olandų gatvės pusės – takelis tarp Krivių stotelės ir Vytauto Didžiojo Vilniaus karo muziejaus.
 
LKA archyvo nuotr.