Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Akademijos bendruomenė jau įsitraukė į akciją „Darom 2018“

Akademijos bendruomenė jau įsitraukė į akciją „Darom 2018“

2018 04 13

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos bendruomenė, siekdama prisidėti prie akcijos ir palaikyti nevyriausybinės organizacijos DAROM tikslus, nukreiptus į aplinkosaugą, pilietiškumą ir savanorystę, balandžio 13 d. tvarkė Akademijos teritoriją ir savo darbo kabinetus.
 
Kariai ir darbuotojai švarino Akademijos vidines žaliąsias zonas (rinko lapus, pavienes šakas, smulkias šiukšles), atsikratė nebereikalingų kabinetuose sukauptų popierių ir neveikiančio inventoriaus (lempų, virdulių, kamerų ir kt.).
 
Vilniuje visą balandžio mėnesį organizuojamos aplinkos tvarkymo talkos. Tai – geriausias metas susitvarkyti savo teritoriją, gyvenamąją aplinką, želdynus, viešąsias erdves. Šioje akcijoje Akademija dalyvauja nuo pat jos pradžios – jau vienuoliktus metus iš eilės.
 
Kaip ir kiekvienais metais, Akademijos kariūnai balandžio 20 d. talkins tvarkydami Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritoriją, kuri yra unikali savo kraštovaizdžiu ir plyti pačiame miesto centre. Bernardinų sode jaunuoliai šalins medžių išvartas, išneš nuvirtusius medžius, pavienes šakas.
 
Akcija skatina saugoti gamtą, ugdo pilietiškumą ir bendruomeniškumą. Tai pirmas toks visuotinis renginys Lietuvoje po Nepriklausomybės atkūrimo, suburiantis visus, neabejingus aplinkosaugos problemoms.
 
LKA nuotr.