Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Karo akademijos veiklą krašto apsaugos ministrui pristatė ir jos auklėtiniai kariūnai

Karo akademijos veiklą krašto apsaugos ministrui pristatė ir jos auklėtiniai kariūnai

2019 03 08

„Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija yra vienintelė karininkus rengianti aukštoji mokykla, kuri turi būti konkurencinga tarp kitų aukštųjų mokyklų ir prisidėti prie karininko profesijos populiarinimo“, – sakė į Karo akademiją atvykęs krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, susitikęs su jos vadovybe ir čia studijuojančiais kariūnais.
 
Pirmiausia ministrui prisistatė kariūnai – supažindino su savo studijomis ir gyvenimu Akademijoje. Jie išsakė rūpimas problemas, iškėlė aktualius klausimus. Kalbėdami apie studijas, sakė, kad jų kokybė Karo akademijoje yra labai gera. „Dėl jų vertinimo visada klausiama mūsų nuomonės ir atkreipiamas dėmesys, jei turime pastabų“, – pažymėjo Kariūnų tarybos (studentų atstovybės) pirmininkas krn. Augustas Ališauskas.
 
Kariūnai garbingą svečią supažindino su Kariūnu batalionu, parodė, kaip gyvena kareivinėse. Krašto apsaugos ministras kartu lankėsi Mokomajame korpuse ir auditorijose, kur Akademijos auklėtiniams vyksta paskaitos, skaitykloje, kurioje kariūnai savarankiškai mokosi, lavinasi.
 
Po to krašto apsaugos ministrui R. Karobliui Akademijos vadovybė pristatė Lietuvos karo akademijos veiklą, jai keliamus reikalavimus ir jos per pastaruosius metus pasiektus rezultatus.
 
A. Pliadžio nuotr.