Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Lietuvos karo akademija studijas pristatė aukštųjų mokyklų mugėje

Lietuvos karo akademija studijas pristatė aukštųjų mokyklų mugėje

2019 01 17

Sausio 17 d. Kaune vyko mokslo sklaidos renginys „Aukštųjų mokyklų mugė 2019“, kuriame Lietuvos aukštosios mokyklos moksleiviams pristatė savo studijų programas ir naujoves, kitais mokslo metais laukiančias būsimų studentų. Lankytojai domėjosi ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos pristatoma informacija apie studijas šioje aukštojoje mokykloje. Jiems buvo įdomu, kokiomis sąlygomis Akademijoje įgyjamas aukštasis išsilavinimas ir kokios yra ateities perspektyvos po studijų Lietuvos kariuomenėje.
 
Karininkai lankytojams pasakojo apie jau įgytą patirtį šioje universitetinėje aukštojoje mokykloje, nuodugniau supažindino su karininko profesija. Žinių apie studijas Akademijoje suteikė ir čia studijuojantys kariūnai, kurie pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio Akademijos gyvenimo.
 
Lankytojams buvo pristatytos priėmimo taisyklės ir bakalauro studijų programos, kurias jaunuoliai galės rinktis 2019–2020 mokslo metais, stodami į Karo akademiją: Gynybos technologijų vadybos, Tarptautinių santykių ir Nacionalinio saugumo ir gynybos. Asmenys, priimti į Akademiją studijuoti pagal Gynybos technologijų vadybos studijų programą ir pareiškę norą tapti Karinių oro pajėgų (KOP) ar Karinių jūrų pajėgų (KJP) karininkais, bus siunčiami studijuoti į kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas – VGTU Antano Gustaičio aviacijos institutą (KOP studijos) ar Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą (KJP studijos).
 
Studijas Karo akademijoje buvo kviečiami rinktis jaunuoliai, kurie ketina savo žinias, įgūdžius ir idėjas taikyti tarnaudami Lietuvos kariuomenėje, NATO ir Europos Sąjungos jungtiniuose vienetuose.
 
Vasario 7–9 dienomis Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ (Vilniuje) vyks tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“, kurioje taip pat dalyvaus Lietuvos karo akademija ir parodos lankytojams pristatys naujausią informaciją apie studijas šioje aukštojoje mokykloje.
 
Daugiau mugės akimirkų – LKA fotoalbume >>>
 
LKA nuotr.