Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Stojantiesiems į Karo akademiją karantinas ne kliūtis – motyvaciniai pokalbiai vyks nuotoliniu būdu

Stojantiesiems į Karo akademiją karantinas ne kliūtis – motyvaciniai pokalbiai vyks nuotoliniu būdu

2020 04 03

Norintys studijuoti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje gali nepaisyti šiuo metu dėl koronaviruso infekcijos susiklosčiusios situacijos. Galvojantys apie karininko profesiją kviečiami toliau registruotis Lietuvos karo akademijos Atrankos centre ir dalyvauti motyvaciniame pokalbyje. Stojimo procesas nėra sustabdytas ir visi jo etapai išlieka tie patys, tik motyvacinis pokalbis nuo balandžio vidurio vyks nuotoliniu būdu.
 
„Norime paraginti absolventus nesustoti šiuo metu renkantis profesiją. Karo akademija kviečia rinktis karininko profesiją ir kariūnams skirtas universitetines studijas. Todėl sudarome sąlygas ir šiuo laikotarpiu dalyvauti atrankoje. Motyvacinis pokalbis nuotoliniu būdu padės įveikti mobilumo iššūkius, bus paprastesnis užsienyje gyvenantiems ir besimokantiems jaunuoliams“, – sako Akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius.
 
Telefonu +370 682 31072 arba el. paštu [email protected] užsiregistravusiam kandidatui bus nurodyta data, kada jis ir Vertinimo komisija sutartu laiku prisijungs prie tam skirtos platformos. Jam komisija nuotoliniu būdu užduos klausimų paskelbtomis motyvacinio pokalbio temomis ir stojantis vaikinas arba mergina į juos turės atsakyti.
 
Stojančiajam belieka pasirūpinti, kad tuo metu bent 20 minučių būtų saugus ir nenutrūkstantis interneto ryšys. Asmens buvimo vieta nesvarbi.
 
Kokie kiti etapai laukia stojančiojo?
 
Po pokalbio gavęs teigiamą atsakymą kandidatas turės pasitikrinti sveikatą Karinėje medicinos ekspertizės komisijoje (informacija dėl šio atrankos proceso etapo dar bus patikslinta). Taip pat jam reikės Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijai bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) pateikti prašymą (www.lamabpo.lt) studijuoti Lietuvos karo akademijoje ir pasirašyti sutartį dėl studijų Akademijoje, kurioje besimokantiems kariūnams studijos finansuojamos iš valstybės biudžeto lėšų.
 
Daugiau informacijos apie atranką galima rasti Lietuvos karo akademijos interneto svetainėje www.lka.lt, rubrika – „Stojantiesiems“ >>>.
 
Norintys įstoti į Lietuvos karo akademiją ir joje baigę studijas tapti karininkais kviečiami dalyvauti atrankoje!
 
LKA nuotrauka (aut. A. Pliadis)