Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Lietuvos karo akademijos absolventams įteikti magistro diplomai

Lietuvos karo akademijos absolventams įteikti magistro diplomai

2020 07 03

Liepos 3 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko ištęstinių studijų magistro diplomų įteikimo ceremonija.
 
Sėkmingai studijas baigusiems absolventams diplomus įteikė ir juos pasveikino Akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius ir prorektorius dr. Mantas Bileišis. Ceremonijoje taip pat dalyvavo ir absolventus sveikino kitų krašto apsaugos sistemos dalinių vadai – Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulko vadas plk. ltn. Ričardas Dumbliauskas, Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vadas plk. ltn. Pavelas Jelkinas, artimieji, visi susirinkusieji.
 
Akademijos viršininkas dėkojo absolventams, pasirinkusiems studijas Karo akademijoje, ir jų artimiesiems, suteikusiems galimybę ne tik tarnauti, bet ir mokytis. „Visada mes turime tobulėti. Džiugu jus čia matyti ir sėkmės pritaikant žinias, kurias čia gavote“, – linkėjo plk. Juozas Kačergius.
 
Visų absolventų vardu magistrantų atstovas mjr. Aurimas Sirvydis padėkojo artimiesiems ir Akademijos dėstytojams, darbų vadovams. „Lietuvos karo akademija – tai galimybė sutikti tikrus lyderius, patriotus, įgyti žinių, taip pat susipažinti ir pasidalyti savo patirtimi, augti kartu, auginti partnerystę ir ją stiprinti“, – kalbėjo magistrantas.
 
Eimanto Genio nuotr.