Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2023 m.

Lietuvos karo akademijoje lankėsi Latvijos nacionalinės gynybos akademijos vadovas

2023 04 07

Balandžio 4–5 dienomis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje pagal Erasmus+ programą lankėsi Latvijos nacionalinės gynybos akademijos Saugumo ir strateginių tyrimų centro direktorius dr. Tomas Rostokas (Toms Rostoks).
 
Dr. T. Rostokas Akademijos dėstytojams, instruktoriams, kariūnams ir ištęstinių studijų studentams perskaitė viešą paskaitą apie Latvijos visuomenės nuomones, susijusias su Latvijos saugumo ir gynybos politika, kuri suteikė renginio dalyviams galimybę geriau susipažinti su Latvijos gyventojų grupių požiūriu į strateginius ir kasdienius nacionalinio saugumo klausimus.
 
Svečias taip pat dalyvavo Gynybos ekonomikos ir vadybos mokslo grupės surengtame moksliniame seminare-diskusijoje „Mažųjų valstybių saugumas ir gynyba“, kurios metu Lietuvos karo akademijos vadybos, viešojo administravimo ir politikos mokslų krypčių dėstytojai ir tyrėjai pasidalijo atliekamų tyrimų rezultatais ir įžvalgomis, aptarė tolesnes bendradarbiavimo perspektyvas tokiose srityse kaip aktualių saugumo ir gynybos temų vystymas, dalyvavimas tarptautinėse mokslinėse konferencijose, taip pat tarpusavio parama įgyvendinant akademines programas.
 
Gynybos ekonomikos ir vadybos mokslo grupės vadovės dr. Gitanos Dudzevičiūtės informacija
 
Eimanto Genio nuotraukos