Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2022 m.

Vasario 16-ąją pasitinka giedodami Tautišką giesmę

2022 02 16

Apie 400 balsų iš visos širdies gieda Tautišką giesmę ir ja dalijasi su visa Lietuva. Tai Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų ir Vilniaus privačios gimnazijos moksleivių bendrai atliktas Lietuvos valstybės himnas – dovana Lietuvai Vasario 16-osios proga.
 
Istorijai neabejingi kariūnai ir gimnazistai prisimena vieną svarbiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje ir ragina visus semtis 1918 m. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų drąsos ir meilės Tėvynei.
 
 
Vaizdo klipo autorius – Aleksandras Brokas, garso režisierius – Stanislavas Stavickis-Stano.
 
Meilė savo Tėvynei, pagarba jos tradicijoms, Lietuvos valstybės simboliams, istorijai – tai dalis to, ką turi jausti ir suprasti kiekvienas pilietis, pradedant nuo pačių mažiausių. Gimnazijos moksleiviai ir kariūnai įgyvendina bendrą projektą, kurio tikslas – per gyvą patirtį ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą, visapusį laisvės ir atsakomybės, pareigos savo šaliai suvokimą. Apie pagarbą ir meilę Tėvynei ne tik kalbama: jos istorijos mokomasi ne tik iš vadovėlių – tuo tiesiog gyvenama.
 
Filmavimo akimirkos – nuotraukos Eimanto Genio
 
Kontaktinis asmuo – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos G9 skyriaus viršininkas mjr. Donatas Suchockis, tel. +370 620 48976, KATT 24 523, el. p. [email protected]