Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2022 m.

Sausio 13-ąją – muzikinė dovana Lietuvai

2022 01 10

Lietuvai minint Laisvės gynėjų dieną, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai ir Vilniaus privačios gimnazijos moksleiviai sveikins Lietuvą, švenčiančią prieš tris dešimtmečius iškovotą laisvę. Bendrai atliktas Kipro Mašanausko kūrinys „Lietuva“, kurio aranžuotę sukūrė Stanislavas Stavickis, o vaizdo klipą nufilmavo ir sumontavo Aleksandras Brokas, – nuoširdi ir jautri laisvoje šalyje gimusių vaikų dovana visiems, kovojusiems dėl Lietuvos laisvės.
 
Sausio 13-ąją visuomenei pristatysime muzikinį vaizdo klipą, kuriuo norime pasidalyti ir su Jumis. Galime suderinti pašnekovų interviu iš abiejų ugdymo institucijų, kūrybinės komandos ar dainos atlikėjų.
 
Gimnazijos moksleiviai ir kariūnai šiais metais įgyvendina bendrą projektą, kurio tikslas – per gyvą patirtį ugdyti pilietiškumą, visapusį suvokimą apie laisvę ir atsakomybę, pareigą, kurią privalo turėti kiekvienas lietuvis. Apie pagarbą ir meilę Tėvynei ne tik kalbama, jos istorijos mokomasi ne tik iš vadovėlių, bet ir tuo gyvenama. Vaikų pilietiškumas ugdomas rodant kitų pavyzdžius ir atskleidžiant jo svarbą.
 
Kariūnai džiaugiasi, galėdami Lietuvos karo akademijoje puoselėjamas vertybes perduoti ir jomis gyventi kartu su gimnazistais. Šalies gynyba – visų pareiga būti pilietišku šalies gyventoju, būti dėkingu šią laisvę gynusiems ir iškovojusiems, nepamiršti šios kovos ir iš jos mokytis.
 
 
Kontaktinis asmuo – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos G9 skyriaus viršininkas mjr. Donatas Suchockis, tel. +370 620 48976, KATT 24 523, el. p. [email protected]