Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2022 m.

Karo akademijos absolventui įteikta premija už geriausią magistro darbą

2022 09 09

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos universitetinių studijų Karinės diplomatijos programos absolventui mjr. Pauliui Siratavičiui Lietuvos ambasadorių klubas įteikė apdovanojimą už geriausią magistro darbą.
 
Šis Karo akademijos magistro darbas buvo vienbalsiai pripažintas geriausiu ir laimėjo pirmąją vietą konkurse, kuriame taip pat dalyvavo Klaipėdos, Mykolo Romerio, Vytauto Didžiojo universitetų ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrai. Todėl šis įvertinimas yra ne tik asmeninis mjr. P. Siratavičiaus, bet ir visos Lietuvos karo akademijos pasiekimas, rodantis jos studijų kokybę ir konkurencingumą.
 
Mjr. P. Siratavičius savo darbe „Karinio mokymo ir stabilizavimo misijos kaip taikos kūrimo įrankis“ (mokslinis vadovas – prof. dr. Gediminas Vitkus) nagrinėja, kaip Lietuvos kariuomenės karininkų karinio mokymo ir stabilizavimo misijų praktika papildo J. P. Lederacho taikos kūrimo prieigą, analizuoja pasaulyje statistiškai labiausiai paplitusius vidaus, etninius ir tapatybės konfliktus.
 
„Darbe atsispindi asmeninė ir kitų karininkų patirtis. Taikos užtikrinimas – universali užduotis, reikalaujanti labai plačių žinių, taip pat ir diplomatinių“, – dėkodamas už įvertinimą, kalbėjo karininkas.
 
LKA ir Lietuvos ambasadorių klubo informacija