Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2022 m.

Kariūnai žinias gilino Lietuvos nacionalinio saugumo konferencijoje

2022 11 16

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, studijuojantys pagal Nacionalinio saugumo ir gynybos studijų programą, lapkričio 15 d. dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo universiteto organizuotoje nacionalinio saugumo konferencijoje Kaune.
 
Renginyje buvo diskutuojama apie dabartinio geopolitinio konteksto įtaką visuotinei, analizuotos Ukrainos visuotinės ir teritorinės gynybos pamokos. Pranešimus skaitė Lietuvos, Ukrainos, Suomijos ir Švedijos saugumo ir gynybos ekspertai, diskusijas vedė Lietuvos karo akademijos ir kitų universitetų dėstytojai.
 
Nacionalinio saugumo konferencija — tęstinis Lietuvos šaulių sąjungos renginys. Šaulių sąjungos, kaip organizacijos, vaidmuo ypač svarbus. Jos žinutė siunčiama visiems, siekiant parodyti, koks svarus ir realus piliečių, norinčių prisidėti prie savo šalies saugumo stiprinimo, indėlis.
 
Lietuvos karo akademijos kariūnai mokosi pagal bakalauro studijų programą, kuri skirta nacionalinio saugumo ir gynybos specialistams, išmanantiems šiuolaikines valstybės vidaus ir išorės grėsmes ir iššūkius, gebantiems juos analizuoti ir priimti tinkamus grėsmių valdymo ir prevencijos sprendimus dirbant arba tarnaujant visuomenės saugumo organizacijose ar institucijose, parengti.
 
LKA kariūnų ir LŠS informacija