Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2021 m.

Susidomėjusius studijomis Karo akademija kviečia dalyvauti atrankoje

2021 02 04

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, pastaraisiais metais sulaukusi didžiulio stojančiųjų susidomėjimo, neriboja jų skaičiaus ir kviečia naujais mokslo metais taip pat aktyviai dalyvauti atrankoje ir rinktis studijas šioje aukštojoje universitetinėje mokykloje. Kandidatų atranka Akademijoje prasidėjo.
 
„Džiaugiamės, kad karininko profesiją renkasi, universitetinių ir karybos žinių Akademijoje nori įgyti vis daugiau jaunuolių. Tai rodo, kad Karo akademija yra svarbi mums visiems. Nuolat gerindami mokslo kokybę, siekiame, kad joje studijuotų motyvuoti gabiausi Lietuvos abiturientai. Sparčiai kylantys mūsų mokslo vertinimo reitingai leidžia tai pasiekti“, – sako Akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius.
 
Įvestas karantinas šalyje nesustabdė stojimo proceso ir visi jo etapai išliko tie patys, tik pirmasis – motyvacinis pokalbis – vyksta nuotoliniu būdu. Pavasarį pradėtas taikyti nuotolinis atrankos būdas, naudotos mobilios priemonės pasiteisino, ir tai rodo geri rezultatai. Stojančiojo buvimo vieta tapo nesvarbi, jam beliko pasirūpinti sklandžiu interneto ryšiu ir pokalbiui skirta platforma. Techninę atmintinę Akademija pristato savo interneto svetainėje, rubrikoje „Stojantiesiems“.
   
Motyvacinis pokalbis skirtas kandidato norui ir pasiryžimui tapti Karo akademijos kariūnu, vėliau – karininku įvertinti. Užsiregistravusiems telefonu +370 68 23 1072 arba el. paštu lka.atranka@mil.lt stojantiesiems sutartu laiku Vertinimo komisija nuotoliniu būdu užduoda klausimus paskelbtomis temomis, į kuriuos jie turi atsakyti.
 
Kiti stojimo į LKA etapai
 
Po pokalbio gavęs teigiamą atsakymą kandidatas gali dalyvauti kitame stojimo etape – pasitikrinti sveikatą Karinėje medicinos ekspertizės komisijoje. Paskui turi Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijai bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) pateikti prašymą (www.lamabpo.lt) studijuoti Lietuvos karo akademijoje ir joje pasirašyti studijų sutartį.
 
Daugiau informacijos apie atranką galima rasti Lietuvos karo akademijos interneto svetainėje www.lka.lt, puslapyje su rubrika „Stojantiesiems" >>>.
 
Norintys įstoti į Lietuvos karo akademiją ir joje baigę studijas tapti karininkais kviečiami dalyvauti atrankoje!
 
Eimanto Genio nuotr.

 

Daugiau informacijos apie atranką:
Tel.: +370 682 31 072