Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2021 m.

Netradicinė paskaita – galimybė kariūnams įgyti žinių išvykose

2021 12 06

Studijos gali vykti ne tik auditorijose ar laboratorijose, bet ir išvykose. Tuo galėjo įsitikinti ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos 211-ojo būrio kariūnai, kuriems Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centre buvo surengta viešojo valdymo paskaita.
 
Čia jie įtvirtino žinias, įgytas studijuojant mokslinę literatūrą, vadovėlius ir kitus šaltinius, apie viešojo valdymo sistemos struktūrą ir veiklos funkcijas ir dalyvavo protmūšyje. Be to, atlikdami užduotis, turėjo galimybę pademonstruoti savo gebėjimus dirbti komandose, efektyviai paskirstyti užduotis, greitai rasti ir perteikti reikiamą informaciją.
 
Valstybės pažinimo centre Karo akademijos kariūnai daugiau sužinojo, kaip veikia demokratinė valstybė ir jos institucijos, kaip piliečiai gali prisidėti prie valstybės kūrimo ir valdymo, kokiais būdais spręsti visuomenei aktualias problemas.
 
Pademonstravusi visapuses žinias laimėjo kariūnų „Ordinų“ komanda, atkaklioje penkių komandų kovoje surinkusi daugiausiai taškų. Jos nariai buvo apdovanoti prizais – knygelėmis „Lietuvos Respublikos Konstitucija“.
 
Doc. dr. Vidmantės Giedraitytės informacija ir nuotraukos