Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2021 m.

Karo akademijos dėstytojams įteikti profesorių pažymėjimai

2021 07 08

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos senato posėdžio metu Saugumo institucijų valdymo mokslo grupės profesorei Rasai Smaliukienei ir Logistikos ir gynybos technologijų vadybos mokslo grupės profesoriui Aušriui Juozapavičiui buvo įteikti profesoriaus pedagoginį vardą patvirtinantys pažymėjimai.
 
Teikdamas pažymėjimus Akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius pažymėjo, kad tai ne eilinis įvykis Karo akademijos istorijoje.
 
„Tikiu, kad tai yra ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatas. Matau, kaip jūsų pedagoginį darbą vertina kariūnai, o mokslinius pasiekimus pripažįsta Akademijos mokslo grupių, kitų Lietuvos ir užsienio universitetų kolegos. Todėl labai džiaugiuosi, kad esate mūsų bendruomenės nariai“, – kalbėjo į profesorius kreipdamasis plk. Juozas Kačergius.
 
Toks dėstytojų darbo įvertinimas rodo, kad Karo akademija bręsta, tampa konkurencinga ir patrauklia Lietuvos aukštojo mokslo sistemos institucija.
 
„Tik turėdami savo dėstytojų komandoje tokio lygio ir profesionalumo mokslininkus kaip jūs, galėsime kryptingai siekti Akademijai keliamų tikslų, tapti šalies gynybos ir saugumo kompetencijų centru“, – džiaugėsi Akademijos viršininkas ir profesoriams palinkėjo neprarasti entuziazmo, toliau tęsti mokslinius tyrimus, išlikti sektinu pavyzdžiu kolegoms ir sukauptomis žiniomis dalytis su būsimais Lietuvos karininkais.
 
Eimanto Genio  nuotraukos