Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2021 m.

Karo akademijai – padėka už sėkmingą „Erasmus+“ veiklą pandemijos laikotarpiu

2021 10 05

Rugsėjo 30 d. vykusioje Švietimo mainų paramos fondo surengto Kokybės konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje Generolo Jono Žemaičio Lietuvos akademijai buvo įteikta padėka už sėkmingą „Erasmus+“ programos įgyvendinimą sudėtingu pasaulinės pandemijos laikotarpiu.
 
Renginyje buvo apdovanotos kokybiškiausius „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektus įgyvendinusios institucijos, įteiktos padėkos „Erasmus+“ ir valstybinių stipendijų programas įgyvendinusioms institucijoms už jų ryžtą, drąsą ir pastangas dirbant šiuo metu.
 
Pasak Akademijos Studijų skyriaus projektų vadovės ir „Erasmus+“ koordinatorės Evelinos Miselienės, pandemijos laikotarpis buvo didelis iššūkis institucijai, tačiau jos metu tęsiant glaudų bendradarbiavimą su vos keliomis aukštosiomis karo mokyklomis Europoje, nesustabdžiusiomis visos tarptautinės veiklos, pavyko toliau plėtoti abipusius kadetų mainus, suteikiant Lietuvos kariūnams tarptautinės dalinių studijų ir praktinės patirties Prancūzijos, Austrijos ir Lenkijos mokslo institucijose.
 
„Taip jau sutapo, kad tuo metu į užsienį dalinėms studijoms buvo išsiųsta daugiausiai kariūnų. Šis rodiklis geriausias per visą programos įgyvendinimo laikotarpį, – džiuginančius rezultatus pristato Evelina Miselienė. – Priimančiosios institucijos dėjo visas pastangas, siekdamos suteikti maksimalią apsaugą mainuose dalyvaujantiems kariūnams pandemijos laikotarpiu.“
 
Neišsigandę saviizoliacijos prieš studijų pradžią kariūnai dar galėjo išbandyti savo jėgas atogrąžų miškų sąlygomis Prancūzijos Gvianoje vykusiuose ištvermės mokymuose – „Džiunglių kurse“, kalnų alpinizmo kurse Prancūzijos Alpėse.
 
Lietuvos karo akademija dėkoja Švietimo mainų paramos fondui, kurio dėka sėkmingai plėtoja studijų tarptautiškumą, ir tikisi įdomios veiklos įgyvendindama 2021–2027 m. m. „Erasmus+“ programą.
 
Evelinos Miselienės nuotraukos