Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

2021 m.

Išskirtiniai Karo akademijos mokslininkų pasiekimai gamtos mokslų srityje

2021 12 07

Lietuvos mokslo tarybos paskelbti 2020 m. universitetų mokslo darbų vertinimai parodė, kad gamtos mokslų tyrimus efektyviausiai atliko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos mokslininkai.
 
Akademijos Logistikos ir gynybos technologijų vadybos mokslo grupės mokslininkai publikavo straipsnius aukšto reitingo žurnaluose, kuriems Lietuvos mokslo tarybos ekspertai skyrė daug balų, ir uždirbo didžiausią taškų skaičių vienam mokslininko etatui tarp visų Lietuvos universitetų mokslininkų, vykdančių tyrimus gamtos mokslų srityje.
 
Bendras jų indėlis nebuvo milžiniškas, nes šioje srityje dirba vos keli Karo akademijos mokslininkai, kurie tik trečdalį savo darbo laiko skiria mokslui, o likusį laiką – pedagoginei veiklai, ugdydami Lietuvos karo akademijos kariūnus, bet yra labai produktyvūs.
 
Nepaisant to, aukštas Lietuvos mokslo tarybos vertinimas rodo išskirtinį Logistikos ir gynybos technologijų vadybos mokslo grupės ir kiekvieno jos mokslininko produktyvumą ir atliekamų darbų kokybę. Atliktus tyrimus viešino dr. Rasa Smaliukienė, dr. Svajonė Bekešienė, dr. Aušrius Juozapavičius ir dr. Kęstutis Ikamas.
 
Logistikos ir gynybos technologijų vadybos mokslo grupės nariai atlieka mokslinius tyrimus, jungiančius pažangiausius vadybinius sprendimus ir technologijas saugumo ir gynybos srityse, o gautus rezultatus pritaiko studijų procesui tobulinti ir Lietuvos karo akademijos, kaip nacionalinio saugumo ir gynybos kompetencijų centro, žinomumui Lietuvoje ir pasaulyje didinti.
 
Nuo 2020 m. grupės mokslininkai kartu įgyvendina studijas remiantį projektą „Mažųjų šalių logistikos ir gynybos technologijų vadybos tyrimai“.
 
Eimanto Genio nuotr.