Stojimas Studijos bakalauro diplomas / leitenanto laipsnis

Alumni

LKA Alumni: kodėl ir kokie tikslai?
 
Lietuvos karo akademiją nuo įkūrimo 1992 m. baigė daugiau kaip 2000 karininkų, čia dėstė daug įvairiausią patirtį turinčių instruktorių ir dėstytojų. Per šį laikotarpį ji subrendo kaip visavertė aukštoji mokykla ir kviečia karininkus tapti jos ambasadoriais – dalytis savo patirtimi ir sėkmės istorijomis, tapti savanoriškais kariūnų globėjais, kai jiems prireikia pagalbos ar daugiau žinių naujoje aplinkoje.
 
LKA Alumnai nuo leitenanto iki pulkininko siekia prisidėti prie Lietuvos karo akademijos veiklos tolesnio tobulinimo, padėti užtikrinti aukštą Akademijos studijų lygį, ypač karybos srityje, palaikyti tvirtus narių tarpusavio ryšius ir jų ryšius su aukštąja mokykla, padėti Akademijai kurti palankias sąlygas kariūnams tinkamai pasirengti tarnauti Lietuvos kariuomenėje, stiprinti Lietuvos karininkiją bei puoselėti karininkiškas vertybes.
 
LKA „Šlovės alėja“
 
Lietuvos karo akademija, minėdama 100-ąsias Karo mokyklos įkūrimo metines, pažvelgė į šį laikotarpį ir svarbiausius jo įvykius, dokumentus, asmenis ir įsimintiniausias visų laikotarpių auklėtinių akimirkas įamžino Akademijos mokomajame korpuse, kurios leidžia daugiau sužinoti, kaip augo ir keitėsi Lietuvos karo akademija.


 Živilės Kosteckytės nuotraukos